Psycholog sportowy Warszawa lub online

Jestem certyfikowaną psycholożką sportu z rekomendacją Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Co to oznacza? Można powiedzieć, że to najbardziej oficjalny polski symbol jakości dla osób pracujących jako psychologowie w sporcie. Osiągnęłam go dzięki temu, że:

Od 2014 roku współpracuję jako psycholog sportu z zawodnikami indywidualnymi oraz drużynami, zarówno na poziomie amatorskim i wyczynowym. Są to sportowcy m.in. w dyscyplinach: tenis ziemny, piłka nożna, narciarstwo alpejskie, kitesurfing, snooker, taniec, jeździectwo, ultimate frisbee, karate, siatkówka, koszykówka, snooker, bieganie. Byłam psychologiem reprezentacji Polski U-20 w Ultimate Frisbee podczas przygotowań do Młodzieżowych Mistrzostw Europy (EYUC 2019). Pod moją opieką była grupa Młodzieżowego Pucharu Polski w Warszawskim Klubie Narciarskim (2014-2018). Prowadziłam wiele warsztatów dla sztabów szkoleniowych, m.in. w Polskim Związku Teakwondo (2018), AKS Zły (od 2017) czy w Warszawskim Klubie Narciarskim (od 2014) oraz dla zawodników i rodziców, m.in. w Akademii Młodych Orłów PZPN, KS Semp, UKS Polonia Warszawa, Sky This – Szkółka ultimate.

Pomoc psychologiczna w sporcie Warszawa

Pracuję w oparciu o nurt Sportu Pozytywnego, który od kilku lat popularyzowany jest w Polsce między innymi przez Artura Poczwardowskiego (Ph.D., University of Denver), Uniwersytet SWPS oraz Fundację Sportu Pozytywnego. W jej założeniach najważniejszy jest harmonijny i wszechstronny rozwój człowieka oraz jego szczęście – zgodnie z myślą, że zawodnik to w pierwszej kolejności człowiek, a dopiero potem sportowiec. Sukcesem jest tutaj natomiast harmonijne osiąganie wszystkich celów życiowych, nie tylko sportowych. 

Jako psycholożka sportu rozwijam się nieustannie i czerpię z najnowszej wiedzy z zakresu psychologii, psychoterapii, dietetyki sportowej, regeneracji i szeroko pojętej pracy ciałem. Szkolę się i korzystam między innymi z metod: ACT (Terapia Akceptacji i Zaangażowania), CBT (Terapii Poznawczo-Behawioralnej), Mindfulness, TSR (Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach), SE (Somatic Experience), technik oddechowych, relaksacji, treningów wyobrażeniowych, treningu mentalnego, interwencji kryzysowej czy EEG Biofeedback.

Poza pracą jako psycholog sportu, jestem również instruktorką kilku dyscyplin (narciarstwo alpejskie, kitesurfing, windsurfing, ultimate frisbee) oraz uczę psychologii w liceum z maturą międzynarodową (IB). W wolnym czasie podróżuję, uprawiam różne sporty, fotografuję i chodzę na spacery z psem. W przeszłości startowałam w zawodach w narciarstwie alpejskim na poziomie Młodzieżowego, a później Akademickiego Pucharu Polski. Od 2015 roku trenuję natomiast utlimate frisbee i wraz z moją drużyną AKS Zły Kosmodysk jesteśmy trzykrotnymi Mistrzami Polski w ultimate na plaży (2017, 2018, 2019) i dwukrotnie zakwalifikowaliśmy się do Mistrzostw Europy w ultimate na plaży (EBUCC 2018, 2020).

Zachęcam do skorzystania z moich usług - psycholog sportowy online, Warszawa.
Pomoc psychologiczna w sporcie i codziennym życiu. Trening mentalny sport Warszawa.