Czym jest psychologia sportu – podcast

Posłuchaj podcastu o tym, w czym może pomóc współpraca z psychologiem sportu i dlaczego warto korzystać z psychologii sportu na co dzień.
pocast psychologia sportu Julianna Czapska

Zapraszam do odsłuchania zamieszczonego poniżej podcastu przygotowanego w ramach projektu „Nasza w tym głowa”. Rozmawiamy w nim na temat tego, jak wygląda współpraca z psychologiem sportu, co można dzięki niej osiągnąć oraz kiedy warto z niej skorzystać. Jeśli chciał(a)byś rozpocząć współpracę z psychologiem sportu lub masz pytania związane z tym tematem, to zachęcam do kontaktu. A jeżeli znasz osoby, których ten temat mógłby zainteresować, to udostępnij ten link śmiało!

Projekt „Nasza w tym głowa” ma na celu edukowanie Polek i Polaków, dlaczego warto dbać o swoje zdrowie psychiczne i jak to robić w dostosowany dla siebie sposób. Goście wraz z prowadzącymi tłumaczą między innymi, czym różni się współpraca z psychologiem a psychoterapeutą oraz jakie są różne szkoły psychologiczne i co to oznacza w praktyce. Partnerami kampanii są: Warszawski Ośrodek Psychoterapii i Psychiatrii oraz Instytut LB Medical. Bardzo mi miło mieć swój udział w tym projekcie i polecam obserwowanie go na bieżąco!

Rozmowa o psychologii sportu dostępna również w platformie Spotify.

#psychologia #psychologiasportu #zdrowaglowa #sport #rozwoj #sportdzieci #rodzicewsporcie #motywacja #koncentracja #swiadomosc #naszawtymglowa #dookolasportupozytywnego

5/5